Відомо, що <АВС:<МNK=4:1, а різниця кутів, суміжних з ними, дорівнює 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Серафим.

Ответ:

20°,80°

Объяснение:

L(ABC) = 4x

L(MNK) =X

180-x-(180-4x)=60

180-x-180+4x=60

-x+4x=60

3x=60

x=20°-------> L(ABC)=4×20=80°;

L(MNK)=20°