Доведить тотожнисть 2(х-3)+3(х+2)=5х


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Настя.

Задача:

Доведіть тотожність.

Доведення:

2(x-3)+3(x+2)=5x.

Розкриємо дужки:

2x-6+3x+6.

Зведомо подібні складові:

2x+3x+6-6=5x.

Що й треба було довести.

Отвечает Куракова Ольга.

2(x - 3) + 3(x + 2) =2x - 6 +3x + 6 = 2x + 3x - 6 + 6 = 5x