Точка перетину діагоналей прямокутника віддалена від двох його сторін на 3 см і 4 см. Знайдіть

периметр прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яровой Александр.

Ответ:      Р = 28 см .

Объяснение:

ABCD - прямокутник ; ОМ = 4 см ,  ON = 3 см ;

a = 2 * 4 = 8 ( см ) ;    b = 2 * 3 = 6 ( см ) .

P = 2( a + b ) = 2( 8 + 6 ) = 2 * 14 = 28 ( см ) .