Помогите пожалуйста Знайдіть площу квадрата, знаючи координати двох суміжних його вершин: (4;

-1), (1; 2).

Ответы на вопрос

Отвечает Маляренко Алина.

Ответ:

18

Объяснение:

ABCD-квадрат, A(4; -1), B(1; 2)

S(ABCD)=?

AB²=(4-1)²+(-1-2)²=3²+(-3)²=9+9=18

S(ABCD)=AB²=18