Обчислити діаметр кола, якщо його радіус дорівнює: 4,9м​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Максим.

Обчислити діаметр кола, якщо його радіус дорівнює: 4,9м.

Діаметр це 2 радіуса.

D = 2R

D = 4,9 × 2 = 9,8 м.

Відповідь: 9,8 м.

Отвечает Ерашов Олег.

Ответ:

9,8 м

Объяснение:

Діаметр дорівнює двом радіусам.

D=4.9 *2=9,8 м