Площі трьох граней паралелепіпеда дорівнюють відповідно 2 м², 3 м² і 4 м². Знайдіть площу його

поверхні​

Ответы на вопрос

Отвечает Арнаут Ярослава.

Ответ:

18м²

Объяснение:

Дано:

Параллелепипед

Sа=2м²

Sb=3м²

Sс=4м²

Sпол=?

Решение

Sпол=2(Sa+Sb+Sc)=2(2+3+4)=2*9=18м²