сторони трикутника відносятся як 7:8:9. Знайти невідомі сторони подібного йому трикутника якщо його

Р= 48 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

14 см    16 см   18 см

Объяснение:

Сторони подібного трикутника 7х, 8х, 9х см. Тоді

7х+8х+9х=48

24х=48;  х=2

Сторони а=2*7=14см;   в=2*8=16 см;   с=2*9=18 см