6. Внутрішній кут правильного многокутника дорівнює 150°. Знайдіть: А) кількість сторін

многокутника; Б) довжину с сторони многокутника, якщо його периметр дорівнює 60 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Рамиля.

Ответ:

Количество сторон 12;

Сторона равна 5см

Объяснение:

Формула:

180(n-2)/n, где n- количество углов многоугольника.

180(n-2)/n=150

180n-360=150n

30n=360

n=360/30

n=12 количество углов

Двенадцатиугольник.

Формула периметра:

Р=12а, где а-сторона двенадцатиугольника.

а=Р/12=60/12=5см