На відрізку AD позначено точки B i C так,AB = CD,AC = 5см.Знайдіть довжину відрізка BD.


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Милена.

Ответ: 5

Объяснение:

Розв’яжемо рівняння:

Нехай АВ=CD = Х см

Тоді BC -. Y см

За умовою АС=5,

тоді складемо рівняння:

х+у=5

Так як АВ=СD, і у=5-х, то ВD=5см