Чому дорівнює сторона квадрата, якщо його периметр дорівнює 36 см? Знайти його площу. Помогите

пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Лин Денис.

Ответ:

36÷4=9 (см) - сторона квадрата

9×9=81 (см) площадь