Промінь OC ділить кут що дорівнює 105°,на два кути.Відомо що кут AOC=96°.Знайдіть кут COB​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Богдан.

Ответ:

COB = 9°

Объяснение:

COB = AOB - AOC = 105 - 96 = 9°

Отвечает Лыхина Алина.

Объяснение:

<COB=<AOB-<AOC=105-96=9 градусов