Діагональ прямокутника ділить його кут на кути, один з яких дорівнює 70°. Знайдіть кут між

діагоналями прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Глеб.

Ответ:

решение на фотографии.....


Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ:

40° и 140°

Объяснение:

кути прямокутника = 90°, один кут 70°, інший 90-70=20°

один кут між діагоналями =180-70-70=40°, інший кут між діагоналями =180-20-20=140°