довжина відрізка дорівнює 4,8 см, внутрішня точка відрізка ділить його у відношенні 7:1. Знайдіть

відстань від середини меншої з цих частин до найдальшої від неї кінця даного відрізка​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарипова Ленара.

Ответ:

4,5 см

Объяснение:

8х=4,8

х = 0,6 см

Менша частина = 0,6 см, більша = 4,2см.

Середина меншої частини = 0,6/2=0,3см. Найдальший кінець - кінець більшої частини. 0,3 + 4,2 = 4,5 см