Срочно! Сторони прямокутника відносяться як 2 : 5. Знайти сторони прямокутника та його площу, якщо

його периметр дорівнює 42 см

Ответы на вопрос

Отвечает Rudenko Egor.

Нехай k коефіцієнт пропорційності , тоді : сторона AB = 5 k , AD = 2k

P = 2(AB+AD)

2 (5k+2k)=42

7k =21

k=3

AB = 5*3

AB=15(см)

CD=AB=15(см)

AD=2*3

AD=6 (см)

BC=AD=6 (см)

S = AB*AD = 15*6

S =80 ( см^2)

Відповідь сторони AB і CD = 15 см , AD і BC = 6см , S = 80 см^2