Різниця двох кутів,які утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 42 градуса. Знайдіть всі кути,

які утворилися. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Лера.

Ответ:

69°    111°

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=180-х°

180-х-х=42

2х=138

х=69

∠1=69°   ∠2=180-69=111°