Знайдіть кути, утворені діагоналями ромба з його сторонами, якщо кут ромба дорівнює 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Врабий Анастасия.

Ответ:

30° і 60°

Объяснение:

1)180-60=120

2)60/2=30

3)120/2=60