Знайти довжину відрізка AB, кординати кінців якого A(-5;4) B(-2;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Саша.

Ответ:

АВ=5

Объяснение:

АВ=√((Хв-Ха)²+(Ув-Уа)²)=√((-2-(-5))²+(0-4)²)=

=√(3²+16)=√25=5