Один із кутів , отриманих при перетині двох прямих, дорівнюж третині сумієжного з ним кута.

знайдіть всі кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вадим.

Ответ:

135°    45°    135°    45°

Объяснение:

При перетині двох прямих утворюється 4 кути.

Нехай ∠1=∠3=х°; тоді ∠2=∠4=х/3°, ∠1+∠2=180° за властивістю суміжних кутів.

х + х/3 = 180

4х/3=180

4х=540

х=135

∠1=∠3=135°,  ∠2=∠4=135:3=45°