Знайдіть тупий кут паралелограма, якщо гострий його кут дорівнює 150​


Ответы на вопрос

Отвечает Руслан Айым.

Ответ:

30°

Объяснение:

Тупий кут=150°, тоді гострий кут=180-150=30°, тому що сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, 180°.

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

за властивостями протилежні кути рівні. отже, якщо <1=150°,то <3 =150°

Сума всіх кутів 360°

<2=<4=(360-300)÷2=30°

відповідь: гострий кут має 30°