Точка А ділить відрізок ВС на два відрізки, причому АВ=17 см, АС=23 см. Знайдіть ВС.​


Ответы на вопрос

Отвечает Panosyan Ovik.

Ответ:

40 см

Объяснение:

ВС=АВ+АС=17+23=40 см