Пряма а перпендикулярна до пдощини і перетинає її в точці О. Точка К лежить на прямій а і віддалена

від площини на 32 см, а від точки N, яка належить площині, на 40 см. Знайти довжину відрізка NО.​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Кирилл.

Легко прочитывается теорема Пифагора в этой задаче, КО- это перпендикуляр к плоскости, КО=32 см, КN- это наклонная, КN=40 см, а ОN- это проекция наклонной KN на плоскость, которая подлежит определению. из ΔКON: NO=√(KN²-KO²)=√(40²-32²)=√(8*72)=8*3=24/см/

Ответ 24 см