Одна зі сторін прямокутника більша за іншу на 9см а його периметр дорівнює 50см знайди сторони

прямокутника СРОЧНО!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коневский Никита.

Ответ:

1)2*(x+x+9)=50

2x+9=25

X=8- 1 сторона

2)8+9= 17 - 2 сторона

Объяснение: