СРОЧНО! Прямокутний трикутник АВС ( АСВ = 90°) є основою прямої призми АВСА1В1С1, відрізок СМ —

медіана трикутника АВС. Висота призми дорівнює гіпотенузі її основи. Знайдіть площу перерізу призми площиною, яка проходить через прямі СС1 і СМ, якщо АС = 30 см, ВС = 40 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Салахетдинов Савелий.

Ответ:

1250

Объяснение:

Трик ABC: AB'= 30'2+40'2=2500,AB=50, AM=CM=MB=25см. Чотирикутник СС1NM-прямокутник, S=25*50=1250см'2