За довжиною дуги, що дорівнює 4П(пі) см, знайдіть її хорду, якщо дуга містить 120°. А. 6 см; Б. 12

см; В. 6/2 см; г. 6/3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Smolyazhenko Artur.

Ответ:

г. 6*\sqrt{3}

Объяснение:

Знаходимо радіус

4π=120/180*πr

r=4*3/2=6 cм

х=2r*sin60°=2*6*\sqrt{3}/2=6*\sqrt{3}