Знайдіть сторони паралелограма периметр якого дорівнює 96 см а його сторони відносяться як 1:5


Ответы на вопрос

Отвечает Anikin Mikhail.
Сторона 1 + сторона 2 =96:2= 48см
Сторона 1= сторона 3
Сторона 2= сторона4
Нехай сторона 1 = х , тоді сторона 2 = 5х
х+5х=48
6х=48
х=48:6
х=8
Сторона 1 = 8 см
Сторона 2= 5*8=40 см
Відповідь : 8 см ; 40см.