Чи можна кути трапеції узяти в послідовному порядку відноситись 3:1:2:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.

Відповідь: так, можна

3:1:2:4 = 3x:x:2x:4x

Складемо рівняння

3x + x + 2x + 4x = 360

10x = 360

x = 36

3x = 108

2x = 72

4x = 144

36 + 108 + 72 + 144 = 360

108 + 72 = 180

144 + 36 = 180