Один із кутів, що утворилися при перетині двох прямих у 4 рази більше іншого. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Глонюк Марина.

Ответ:

36°  144°   36°   144°

Объяснение:

Нехай ∠1=∠3=х°,  ∠2=∠4=4х за властивістю вертикальних кутів

х+4х=180° за властивістю суміжних кутів

5х=180

х=36

∠1=∠3=36°,  ∠2=∠4=36*4=144°

Отвечает Грибик Віра.

Ответ:36° 144° 36° 144°

Объяснение: