Сума трьох кутів утворених при перетині двох прямих дорівнює 300° знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Гильмутдинов Виталий.

Ответ:<1=360-300=60 градусов

<1=<3=60 градусов

<2=<4=(360-60•2):2=240:2=120 градусов

Объяснение: