середня лінія рівнобічної трапеції дорівнює 7 см, а її периметр 24 см. знайдіть бічні сторони

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Гресько Артемий.

Ответ:

5

Объяснение:

P=a+b+2c=24

a,b-основи

с-рівні бічні сторони

L=(a+b)/2=7

L-середня лінія

a+b=14

Тоді 2с=24-14=10

с=5