Як знайти градусні міри суміжних кутів якщо вони відносяться як 5:6​


Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

<1=5х; <2=6х; <1+<2=180; 5х+6х=180; 11х=180; х=180/11; <1=5х=5*180/11=900/11=81 9/11°; <2=6х=6*180/11=1080/11=98 2/11°.