Координати центра кола: C(6;4) Напиши рівняння цього кола, якщо: 1. Коло дотикається до осі Ox:

2. Коло дотикається до осі Oy:

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

Загальне рівняння кола (х-а)²+(у-b)²=R² де (a,b) - центр кола з радіусом R

1) відстань від точки С до осі ОХ =4, тому R=4

(х-6)²+(у-4)²=16

2) відстань від С до ОУ =6

(х-6)²+(у-4)²=36