Периметр паралелограма дорівнює 100 см. Знайдіть сторони паралелограма якщо одна з них на 12 см

менша від другої​

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Анюта.

Ответ:

19 і 31

Объяснение:

2x + 2(x+12) = 100

2x + 2x +24 = 100

4x = 76

x=19 см - одна сторона

х+12=19+12=31 см - друга сторона