одна із сторін прямокутника дорівнює 20 см,а його периметр 60 см.Знайдіть сторони данного

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Раулов Алихан.

Ответ:

20 см и 10 см

Объяснение:

60=(х+20)×2

х+20=30

х=10

Отвечает Дикий Толя.

Ответ:

Відповідь:друга сторона прямокутника 20см

Объяснение:

P прямокутника =2•(a+b)

Нам потріб знайти другу сторону, о скільки першу ми вже знаємо з умови 10 см. Також нам відомий периметр прямокутника. Тому ми віднімаємо від периметру першу сторону помножену на два, тому що у нас є ще одна сторона, що є рівною першій, протилежна сторона.

60-10•2=60см - 20 см =40 см

Результат нам треба поділити на два, тому що цей результат є сумою двох(протилежних) сторін.Тому друга сторона це -40 см : 2=20см