Основою піраміди є трапеція з основами 8 см та 12 см і висотою 4 см. Висота піраміди дорівнює 6 см.

Знайти об’єм піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Ипполитов Данил.

Ответ:

240см³

Объяснение:

Sосн=h(a+b)/2, где h=4см; а=8см; b=12см

Sосн=4(8+12)/2=4*10=40см².

V=Sосн*Н, где Н=6см.

V=40*6=240см³