Знайти бічну сторону рівнобічної трапеції, якщо середня лінія дорівнює 6 см, а периметр 28 см. А

16 см Б 14 см В 7 см Г 8 смПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Даша.

Ответ:

с=8 см

Объяснение:

Р=а+в+2с

а+в=2m=2*6=12 cм

с=(Р-а-в)/2=(28-12)/2=8 см