Помогите пожалуйста СРОЧНО с решением задачи!!! Апофема правильної чотирикутної піраміди дорівнює

5 см, а площа бічної поверхні цієї піраміди 80 см^2. Знайдіть сторону основи піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Курской Вова.

Ответ:

а=8 см

Объяснение:

h=5 cм

Sбок=80 см^2

Sграни=80:4=20 см^2

Sграни=1/2×а×h

2Sграни=а×h

a=2Sграни/h

а=2×20/5=8 см