Знайти невідомі кути вписаної трапеції, якщо один із них дорівнює 65°​


Ответы на вопрос

Отвечает Джураева Дарья.

Ответ:

Відповідь: кут А= куту D=65°

кут В= куту С=115°

Объяснение:

Якщо трапеція вписана у коло,то вона рівнобічна.

Звідси, кут А = куту D=65°(кути при основі рівнобічної трапеції рівні)

65+65=130°

кут В = куту С=360-130:2=115°