Точка C(0.5;6) є серединою відрізка AB знайти довжину відрізка якщо A(-1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Кострыкина Виктория.

Ответ:

АВ = 5

Объяснение:

В(х;у)

Хс=Ха+Хв/2

Ус=Уа+Ув/2

Отже:

Хв= 0.5+2+1=2

Ув=6×2-4=8

В(2;8)

Довжина відрізка АВ=/корінь(2+1)²+(8-4)²=/корінь9+16 =5