5. Сума двох кутів ромба дорівнюс 120°, Знайдіть всі кути ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Вергун Алеся.

Ответ:

якщо сума 2-х кутів = 120, то

значення гострого кута ромба = 120/2 = 60.

сума інших двох кутів = 360 - 120 = 240.

тобто, значення тупого кута = 240/2 = 120.

Відповідь: 60, 60, 120, 120.