Два кути відносяться як 1 : 3 ,а суміжні з ними - як 4 : 3. Знайдіть дані кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Максим.

Ответ:

20°   60°

Объяснение:

Маємо дві пари суміжних кутів.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=3х°,  ∠3=180-х°,  ∠4=180-3х°.

∠3/∠4 = 4/3, отже (180-х)/(180-3х)=4/3

3(180-х)=4(180-3х)

540-3х=720-12х

9х=180;  х=20.

∠1=20°;  ∠2=20*3=60°