Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться, як 7:11 ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гелашвили Теймураз.

Ответ:

1 кут - 70 градусів. 2 кут - 110 градусів

Объяснение:

1 кут - 7х, 2 кут - 11х. Суміжні кути в сумі дорівнюють 180 градусів. Отже:

7х + 11х = 180

18х = 180

х= 10

1 кут = 7×10= 70 градусів

2 кут = 180 - 70 = 110 градусів