Точка С лежить між точками А і В АВ=45м знайдіть довжину відрізка АС Якщо відомо що АС-ВС=27м​


Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Никита.

Ответ:

(45-27):2=9

ВС=9 см

АС=9+27=36 см

Объяснение: