Середня лiнiя трапеції дорівнює 24 см, а її основи вiдносяться як 3:5. Знайти основи трапеції.

ДАМ МНОГО БАЛЛОВ!!!!РЕШИТЕ С ЧЕРТЕЖОМ И С ДАНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Ответ:

18 см і 30 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МР/КТ=3/5;  АВ - середня лінія, АВ=24 см. МР - ?

КТ - ?

Нехай МР=3х см, КТ=5х см, тоді за умовою

(3х+5х):2=24

8х/2=24

8х=48

х=6

МР=3*6=18 см

КТ=5*6=30 см.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.