З точки до площини проведено дві похилі відношеня 5:6 їх проекція 7см і 18см знайти відстань від

точки ло площини

Ответы на вопрос

Отвечает Шипулина Софья.

Ответ:

24 см

Объяснение:

Дано: ВН⊥α;  АВ=5х см;  ВС=6х см;  АН=7 см,  СН=18 см.  ВН - ?

По теореме Пифагора

ВН²=(5х)²-7²=(6х)²-18²

25х²-49=36х²-324

11х²=275;  х²=25;  х=5

АВ=5*5=25 см;  ВС=6*5=30 см

ВН=√(25²-7²)=√(625-49)=√576=24 см