Знайдіть основи трапеції, діагональ яклї ділить середню лінію на відрізки завдовжки 4 см і 8 см :) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадаевская Лиза.

Ответ:

8 см і 16 см

Объяснение:

Верхня основа = 4*2 = 8 см, оскільки відрізок 4 см є середньою лінією одного з утворених трикутників, Нижня основа = 8*2=16 см, оскільки відрізок 8 см є середньою лінією другого трикутника.

Середні лінія трикутника дорівнює половині основи, до якої вона паралельна.