Одна зі сторін трикутника на 41см менша від другої та в 4раза менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 107см​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:Первая сторона Х

Вторая сторона Х+41

Третья сторона 4Х

Х+Х+41+4Х=107

6Х=107-41

6Х=66

Х=66:6

Х=11

Первая сторона 11 см

Вторая сторона 11+41=52 см

Третья сторона 11•4=44 см

Проверка

11+52+44=107 см

Объяснение: