; 7. Радіус основи циліндра 2 м, висота 3 м. Знайдіть - діагональ та площу осьового перерізу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Тимур.

Відповідь:

Діагональ = 5 м, площа 12 м^2

Пояснення:

Осьовий переріз — переріз циліндра площиною, яка проходить через вісь циліндра(Вікіпедія).

У результаті вийде прямокутник із шириною діаметра циліндра та довжиною висоти циліндра.

Площа буде рівна площі отриманого прямокутника:

2*2*3=12 м^2

Діагональ знаходимо за теоремою Піфагора:

4^2+3^2 = d^2

d=корінь(4^2+3^2) = 5 м