Дві сторони трикутника дорівнююютъ 6 см і 8 см. Бісектриса трикутника, що проведена до третьої

сторо- ни, поділяє ї на відрізки, менший з яких дорівнює 3 см. о Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kate New.

Ответ:

21 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  АВ=6 см,  ВС=8 см,  ВК - бісектриса, АК=3 см. Р(АВС)-?

Бісектриса поділяє протилежну сторону на відрізки, пропорційні прилеглим сторонма.

Нехай КС=х см, тоді 8/х=6/3;  6х=24;  х=4.  КС=4 см, АС=3+4=7 см.

Р=6+8+7=21 см.