Одна сторона трикутника у 3 рази менша від другої і на 9 см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника якщо його Равс = 39 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чогыбаев Шалқар.

Объяснение:

Нехай ВС=х, тоді АВ=3х, АС=х+9 см.

х+3х+х+9=39

5х=30

х=6

ВС=6 см, АВ=6*3=18 см, АС=6+9=15 см