Катет прямокутного трикутника дорівнює 30 см ,а його проекція на гіпотезу 18 см . Знайдіть гіпотезу

трикутника помогите прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Петрусенко Михаил.

Ответ: 50см

Объяснение:

если гипотенуза х, то 30²=18*х

х=30²/18=900/18=50/см/